Kaç Net Gerekir

Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi İçin Kaç Net Gerekir? 2020

Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi için YKS de yani TYT – AYT testlerinde kaç net yapmanız gerektiğini bu makale ile öğrenebilirsiniz.
Not: Yayınlanan veriler, ÖSYM ve YÖK ATLAS verileridir. 2020 yılı güncel olup, güvenle dikkate alabilirsiniz.

Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi Netlerini merak ediyorsan, bir o kadar da Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi Taban Puanlarını merak edersin diye düşündük.

Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi Taban Puanları İçin Tıkla

Not: Bu veriler Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi programına yerleşen son kişinin netleridir. Netler 2019 Yılı verilerine göre düzenlendiği için yaklaşık olarak düşünmenizi tavsiye ederiz. 


Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi İçin Kaç Net Gerekir (Tablo 2020)

Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi Kazanmanız İçin Yapmanız Gereken Yaklaşık Netler Şöyle;


Üniversite OBP Yerl. TYT TÜR (40) TYT SOS (20) TYT MAT (40) TYT FEN (20) AYT MAT (40) AYT FİZ (14) AYT KİM (13) AYT BİY (13)
KARADENİZ TEKNİK ÜNİV. – (Ücretsiz) 319,600 15 17,8 14,5 6,8 3,8 4,0 1,5 -0,3 4,5

Bu makale ile Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi için kaç soru ya da diğer bir ifadeyle kaç net yapılmalı sorunuza cevap verdik. Diğer bölümler için yapmanız gereken netleri, aşağıdaki butona tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Hangi Bölüm İçin Kaç Net Gerekir

] }

BENİM HEDEFİM

BenimHedefim proje Kurucusu. YKS(TYT-AYT-YDT), KPSS, DGS, ALES, LGS, MSÜ gibi sınavlarda bildiklerini paylaşan sıkı eğitim takipçisi. Boş durmaktan sıkılan, insanlara faydalı olmayı amaç edinen şahs-ı meçhul...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu