Taban Puanları

Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi 2021 Taban Puanları ve Sıralamaları

Android Uygulamamız Çıktı!
"BENİMHEDEFİM YKS 2021" uygulamamız YAYINDA!
İndir, Yorum Yap, Puanla!

Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi 2021 Taban Puanları ve Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi 2021 Başarı Sıralamaları güncel olarak ilan edildi. YKS sınavlarına yani TYT – AYT testlerine girip tercih yapacak adaylar için hazırladığımız Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi bölümünün 2021 YKS puanları aşağıda yer almaktadır.

Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi Taban Puanları, Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi Başarı Sıralaması, Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi Bölümü

Not: YÖK ve ÖSYM tarafından güncel olarak yayınlanmış olan Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi puanları ve sıralamaları uzman eğitimcilerimiz tarafından derlenmiş olup 2020 yılına ait olan üniversite yerleştirme puanlarıdır.

Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi 2021 Taban Puanları

Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi bölümü taban puanları ÖSYM kurumunun yayınladığı 2017, 2018, 2019 ve 2020 yılları verileri olmak üzere son 4 yılın taban puan bilgileri aşağıdaki gibidir.

Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi 2021 Başarı Sıralamaları

Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi bölümü başarı sıralamaları ÖSYM kurumunun yayınladığı 2017, 2018, 2019 ve 2020 yılları verileri olmak üzere son 4 yılın taban-tavan sıralama, kontenjan ve yerleşen bilgileri şu şekildedir;


Puan Türü: Sayısal;

Üniversite/Fak. Bölüm Adı Şehir Kont.

2020
2019
2018
2017
Yerl.

2020
2019
2018
2017
Başarı Sırası
2020
2019
2018
2017
Taban Puan
2020
2019
2018
2017
KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  Orman Fakültesi Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi TRABZON 20+1
20+1
20+1
20+1
21
15
5
11
674.858
Dolmadı
Dolmadı
Dolmadı
209,64711
Dolmadı
Dolmadı
Dolmadı
KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  Orman Fakültesi Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi
(KKTC Uyruklu)
TRABZON 1+0
1+0

Dolmadı


Dolmadı

Bilgi: “Dolmadı ve —” ibareleri ilgili Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi bölümünün kontenjanının dolmadığını veya verilerin oluşmadığını gösterir.
Üniversite ve Bölümlerin Taban Puan ve Sıralamaları
Üniversite ve Bölümlerin Taban Puan ve Sıralamaları
Geçen sene Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi bölümünü kazanan öğrencilerin yaptığı netlere bakarak daha doğru bir tercih listesi hazırlayabilirsiniz. Aşağıdaki butondan öğrencilerin Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi bölümüne kaç netle yerleştiğini öğrenebilirsiniz.

Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi Netleri

Tüm Bölümlerin Puanları ve Sıralamaları – (Say, Söz, Ea, Dil, TYT)

Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi Taban Puanları 2021 Son 4 Yıl – ÖSYM

Adayların tercih kılavuzuna göre yapacağı üniversite tercihlerinde kullanılacak güncel Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi taban puanları yukarıdaki gibidir. Üniversite tercihinde bulunacak adayların yukarıdaki tabloya göre dikkatli bir şekilde tercihte bulunması gerekmektedir. Adayların tercihte bulunurken göz önüne alması gereken Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi taban puanları, başarı sıralaması kontenjan ve yerleşen bilgileri yukarıda ÖSYM kurumunun yayınladığı şekliyle yer almaktadır. Tercihlerinizi yayınlamış olduğumuz tabloda yer alan Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi Bölümü son 4 yıl puan ve sıralama verilerine bakarak oluşturabilirsiniz.

Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi Sıralama 2021

Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi Sıralaması 2021 yılı güncel olarak yukarıda yayınlandığı gibidir. Eğitim uzmanlarımızın hazırladığı bu verilere göre tercihlerinizi “sıralama” kriterine göre yapmanız yerleştirilme şansınızı artıracaktır. Yani tercih listenizi oluştururken örneğin Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi bölümü için “son 4 yılın başarı sırası” kriterine göre yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi Bölümü 2021 Devlet ve Vakıf Üniversite Puanları (4 Yıllık)

Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi bölümü olan devlet ve vakıf üniversiteleri hakkında da bilgilendirmeyi yapmayı yerinde buluyoruz: Devlet üniversiteleri ücretsiz olup, kazanma şartı yalnızca Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi taban puan veya sıralamanızın yetmesidir. Vakıf üniversiteleri ise özel yani paralı üniversite olup, kazanma şartı Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi bölümü puan veya başarı sıranızın yetmesinin yanında bölüme özel ücret ödemeniz de gerekmektedir. Tabi ki tam burslu, indirimli veya %50 burslu okuma gibi avantajlarda bulunmaktadır. Yine yukarıdaki yayınladığımız tablodan Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi bölümü olan devlet ve vakıf üniversitelerini, Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi bölümünün hangi üniversitelerde bulunduğunu yök atlas ve ösym tarafından yayınlanan şekliyle bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (Orman Fakültesi)
KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (KKTC Uyruklu) (Orman Fakültesi)

Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi bölümünün alım yaptığı puan türü MF yani Sayısal alandır.

BENİM HEDEFİM

BenimHedefim proje Kurucusu. YKS(TYT-AYT-YDT), KPSS, DGS, ALES, LGS, MSÜ gibi sınavlarda bildiklerini paylaşan sıkı eğitim takipçisi. Boş durmaktan sıkılan, insanlara faydalı olmayı amaç edinen şahs-ı meçhul...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu