YKS 2022

YKS(TYT – AYT) Eşit Ağırlık(TM) Çalışma Programları 2021

Android Uygulamamız Çıktı!
"BENİMHEDEFİM YKS 2021" uygulamamız YAYINDA!
İndir, Yorum Yap, Puanla!

YKS Eşit Ağırlık Çalışma Programı  2021 TYT-AYT testlerine uygun olarak bu makalemizde yayınlanmıştır. Eşit Ağırlık çalışma programıEşit Ağırlık” alandaki öğrencilere özel olarak tarafımızca hazırlanmıştır.

TYT-AYT Testlerine uygun çalışma programı YKS sınavının ilk oturumu olan TYT ve ikinci oturum olan AYT testlerini kapsamaktadır.

2021 YKS Eşit Ağırlık Çalışma Programları (TM)

İndirmek İstediğiniz Program İçin Aşağıdaki Butonları Kullanınız!

7 Aylık Eşit Ağırlık Çalışma Programı(*Önerilen)

7 Aylık Diğer Program

7 Aylık Eşit Ağırlık Çalışma Programı

4 Aylık Diğer Bir Program

4 Aylık Eşit Ağırlık Çalışma Programı

Diğer alanlardaki çalışma programlarını aşağıdaki butonlardan indirebilirsiniz.

SADECE TYT İÇİN

TYT Çalışma Programı(Sadece TYT)

SÖZEL

Sözel Çalışma Programı

SAYISAL

Sayısal Çalışma Programı

YABANCI DİL

YDT Çalışma Programı

YKS Çalışma Programları

İlginizi Çekebilir? YKS Eşit Ağırlık Konularını ve Güncel Kaldırılan Konuları bu bağlantılardan öğrenebilirsiniz.

Sizin İçin Yaptık: Eşit Ağırlık YKS Programında bazı derslerden TYT ve AYT sınavlarında aynı konu olarak soru sorulmaktadır. Bu yüzden biz TYT ve AYT sınavlarına birlikte çalışmanız için aynı konu olanları birleştirip, konu olarak ikinci kez çalışma zorunluluğunu ortadan kaldırdık.

Örnek vermek gerekirse, bir Eşit Ağırlık bölümü adayı için konuları devamı özelliğinde olmasından ötürü TYT Tarih dersini AYT Tarih dersi ile birleştirip TYT-AYT Tarih olarak tek bir program halinde düzenledik. Bu şekilde yapmamız ile sizler hem zaman kazanacaksınız, hemde bir konuyu ikinci kez çalışma durumunda olmayacaksınız

Lütfen emek verilen bu program ile ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı bizden esirgemeyin.

YKS Eşit Ağırlık(TM) Çalışma Programlarının Kullanımı

Hangi çalışma programını kullanmalıyım?

Arkadaşlar 7 aylık(*önerilen) program daha güzel bir şekilde konuları kapsayacak şekilde yapılmıştır. Ve daha uzun ay olduğu için, tavsiyem 7 aylık Eşit Ağırlık programını kullanmanızdır. Yinede hepsini indirerek size en uygun çalışma planını seçebilirsiniz. Seçenek sizin 🙂 İstediğiniz programı pdf formatında indirebilirsiniz..

Program hangi testleri içeriyor?

Eşit Ağırlık ders çalışma programı TYT testi konularını(tüm dersler) ve AYT Eşit Ağırlık konularını(Eşit Ağırlık dersler) içermektedir.

Konular güncel mi?

Bu program, 2021 yılı güncel TYT-AYT konularından hazırlanmıştır. Dilerseniz bu bağlantıdan benimhedefim.net/yks-konulari/ konulara göz atabilirsiniz.

Geç çalışmaya başladım programlar yetişir mi?

Hiç merak etmeyin yetişir arkadaşlar, hele bir siz çalışmaya başlayın gerisi gelir inşallah. Hiç olmazsa yetişmezse bile bir başlangıcınız olur. Unutmayın başlamak bitirmenin yarısıdır. Başlayın gerisi gelecektir.

Tarafımızca hazırlanmış en iyi Eşit Ağırlık Çalışma Programı -bizce- olan bu 3 program ÖSYM konularını 2021 yılı güncel olarak içermektedir. Eşit Ağırlık ders çalışma programını sizin beğeninize sunduk, yorumlarınızı ve değiştirmemizi istediğiniz yerleri ve sormak istediklerinizi lütfen yorum alanından lütfen bizlere iletiniz.

] }

BENİM HEDEFİM

BenimHedefim proje Kurucusu. YKS(TYT-AYT-YDT), KPSS, DGS, ALES, LGS, MSÜ gibi sınavlarda bildiklerini paylaşan sıkı eğitim takipçisi. Boş durmaktan sıkılan, insanlara faydalı olmayı amaç edinen şahs-ı meçhul...

14 Yorum

 1. hocam elinize sağlık öncelikle. matematik kısmında parabol konusunu göremedim yok mu acaba

  1. Evet, parabol konusu YKS Müfredatından kaldırıldı. Bu yüzden koymadık.

 2. Ben 11.sınıfım 2022 de yks ye gireceğim kullanabilirmiyim?konularda fark varmı?

 3. Merhaba ben açık öğretim lisesinden okuyorum okulu bitirmeme 2 dönemim kaldı, 26 günlük tyt programınızı gördüm ona çalışsam bir de ayt programınızı bulup çalışsam yetişir mi burada 7 aylık program falan okudum ümidim kesildi 🥺

  1. Gerçekleri söylemek istersem bu hafta sınav var tabiki yetişmez. Seneye yetişir tabiki. Temeliniz nedir ona göre de sonuç değişebilir.

 4. 12 ye geçtim 10-11 deki konularım eksik yaşadığım yerde depremden dolayı ve covidden dolayı okula gidemedim yetiştirebilir miyim konuları ?

  1. Tabi ki yetişir Özlem, yeter ki çalışmaya devam et. Tüm bu olumsuzluklara karşı dik dur pes etme

 5. meslek lisesinde okudum son 2 sene pandemiden dolayı okula gidemedim uzaktan eğitimden de adam akıllı bisey görmedim mezunum bu program dahilinde yks 2022ye hazırlanıp en iyi şekilde sonuç almak istiyorum inşallah,
  sizce böyle bir şey mümkün mü? bu program dahilinde çalışıp konular bitince soru bankasından ve denemelerden bol bol soru çözsem güzel bi sıralama yaparmıyım?

  1. Merhaba Enes, tabi ki neden olmasın, iyi çalışıp güzel bir sıralama yapmak senin elinde. Başarılar dilerim inşallah 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu